Dominik Pokornowski

Dominik Pokornowski

PR manager i koordynator projektów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Pracował jako kierownik działu komunikacji w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, jako PR manager w Exea Data Center, Neuca i Arpol Motor Company. Lider wielu projektów webowych, aktywny trener i konsultant komunikacji internetowej. Z wykształcenia filozof (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), ukończył studia podyplomowe z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami.

Od 2010 aktywny trener z zakresu komunikacji internetowej, PR-u i zarządzania projektami z dorobkiem ponad 1200 godzin szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dla firm sektora MŚP, instytucji kultury, administracji i organizacji społecznych.

Wybrane organizacje z którymi współpracował: Exea Smart Space, Leaware, Vobacom, Narodowy Instytut Audiowizualny, Narodowe Centrum Kultury, Centrum Promocji Informatyki, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Pin It on Pinterest